WEB SİTESİ EĞİTİMİ

İşini dijitale taşımak isteyen marka ve işletmelerin yanı sıra bireysel olarak da dijital varlık göstermek için web sitesi artık gerekli bir durum haline geldi. Web sitesi ihtiyaçlarını karşılamak için sunmuş olduğum web sitesi eğitimi ile harika web siteleri oluşturabilirsiniz. Bir web sitesinin kurulumunda olan tüm ihtiyaçlar bu eğitimde yer almaktadır.

Web Sitesi Eğitimi

Hangi Altyapı İle Web Sitesi Eğitimi Veriliyor?

Sadece WİX altyapısı ile web site eğitimini veriyorum. Neden WİX? WİX, basit ve kolay bir web site yapma aracı. İçinde ücretsiz yer alan perk çok uygulama ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor. WİX tercih etmemim en büyük nedeni, sürükle bırak kullanıcı ara yüzü ile birçok diğer aracın ve uygulamanın kolay kullanılabilir olması. Aynı zamanda en ufak bir kod bilgisine bile ihtiyacınız olmayacak. Üstelik tasarımları ve animasyonları sınırsız hayal gücünüzle rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Web Sitesi Eğitimin Faydaları Nelerdir?

Öncelikle isterseniz kendi web sitenizi kurmak, isterseniz bir web tasarımcısı olarak iş yapabilmek için bu eğitim kesinlikle faydalı olacaktır. Piyasada binlerce web sitesi ihtiyacı olan işletme ve markalar mevcut. Bunun yanı sıra yazar, doktor, avukat gibi görüş ve düşüncelerini paylaşmak için ve kendi web sitesine sahip olmak isteyen binlerce kullanıcı mevcut. Web sitesi kurmayı öğrenerek, web sitesi kurma yolu ile kendi para kazanma yolunu sağlarsınız. Unutmayın her iş aslında birer meslektir. Tüm eğitimler gibi, kişiye, işletmeye özel imkanlar sunabilen eğitimleri vermeye çalışıyoruz.

Web Sitesi Eğitimi Neleri İçeriyor?

Eğitim sıfırdan yepyeni bir web sitesi yapma üzerine geçiyor. Öncelikle panel kullanımı, panelin detayları, neyi nereden ve nasıl yapmanız gerektiğini öğreniyorsunuz. Daha sonra tasarımlar, animasyonlar nasıl oluşturulur. Genel web sitesi kurallarına göre ideal ve kullanışlı bir web sitesi tasarımını tüm detayları ile anlatıyorum. Site içi SEO çalışmaları nasıl yapılmalı? Görsel ve videoları nereden nasıl bulabilirsiniz. Eğitim boyunca tüm süreci konuları bu eğitim içeriyor.

Web Sitesi Eğitimi Nasıl Yapılıyor?

Tamamen birebir ve kişiye özel uygulamalı eğitim veriliyor. 2 saat gibi bir süre temel bilgi eğitimi ile öncelikle web sitesinin temellerini öğreniyorsunuz. Pratik eğitimin bitiminde ise birebir uygulamalı ve canlı eğitim verilerek eğitim tamamlanıyor. Eğitim boyunca tüm sorularınızı eksik cevaplamaya ve öğretilmeye gayret ediyorum.

Web Sitesi Eğitimi Ne Kadar Sürüyor?

Eğitim iki aşamadan oluşuyor. Pratik kazanma ve temel oluşturma amacıyla birinci aşama sunum eşliğinde 2 saat gibi bir sürede gerçekleşiyor. Daha sonra 3 saatlik uygulamalı eğitimle ikinci aşamaya devam ediyoruz. Anlamadığınız veya eksik kaldığını düşündüğünüz konular ile ilgili 1 saat kadar ekstra eğitim sağlıyorum.