Bizi Tercih Eden Referanslarımız

bosch
siemens
joy-home-accessories
dora-ev-aletleri
junior
vipvitorental
ankara-gulden-temizlik
roastnberry-coffee
nero-bianco-chocolatte
cv-budur
trendeller
natural-and-soft
hilal-terazi

Hizmetlerimiz

e-ticaret.png

E-Ticaret Sitesi

İnternetten satış yapmak isteyen herkes için e-ticaret sitesi kurulumu ve danışmanlığı. Sitenizin her şeyi ile ilgilenerek satışa hazır hale getirip teslim ediyoruz. Aynı zamanda sınırsız destek sağlıyoruz. 

web sitesi.png

Web Sitesi

Kurumsal ya da kişisel kimliğinizi oluşturmak için hayal gücünüzü dijitale dönüştürüyoruz. Harika bir web sitesine sahip olmanız için tasarımı ile göz dolduran, içerikleri ile dikkat çeken tüm detaylar.

sosyal-medya.png

Sosyal Medya

Sosyal medya yönetimi ve reklamları ile kitlelere kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Dikkat çeken içeriklerinizi doğru hedef kitle ile buluşturuyoruz. Takipçilerinizi artık birer potansiyel müşteriye çeviriyoruz.

google-reklam

Google Reklam

Dünyanın ve Türkiye'nin en çok kullanılan arama motoru Google'da sizleri rakiplerinizin bir adım önüne taşıyoruz. Arama sorgularında hemen çıkmak, işletmenize daha fazla ziyaret çekmek için en etkili reklam içeriklerini hazırlıyoruz.

google-harita.png

Google ve Yandex Harita

Yerel bir işletmeniz mi var? Mağazanıza yada işletmenize daha fazla müşteri gelmesi için haritalarda konumunuzu işaretliyor, bu konumu diğer rakiplerinizden daha önde sunuyoruz. Daha çok ziyaretçi almanız için her detayına önem veriyoruz.

seo

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile, sitenizin Google aramalarında daha çok listelenmesini ve en üst sıralarda yer almasını sağlamak için en kapsamlı SEO çalışmasını yapıyoruz. Siteniz için harika içerikler ve deneyim sunuyoruz.

E-Ticarete olan ilgim ve eğitimlerim ile bu sektörde hizmet veren firmalara yönetim, danışmanlık hizmeti veriyorum. Ticimax ve ideasoft altyapılı e-ticaret sitelerinin görsel tasarımları, içerikleri, metinleri ve diğer tüm özellikleri tarafımca yapılmıştır. Kurumsal veya kişisel web site tasarımlarınızda da gönül rahatlığıyla danışmanlık alabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya yönetimi ve reklamları konusunda da hizmet vermekteyim. Firmaların istekleri doğrultusunda sitelerin reklamı ve site ile ilgili diğer dijital çözümleri de bizzat sağlamaktayım.

Google ve sosyal medya reklamları ile bilinirlik oluşturma, seo çalışmaları ile site trafiğini olumlu ve yukarı yönde arttırma çalışmalarımda hizmetlerime dahildir.

Çalışmış olduğum firmaların logolarına tıklayarak site ve hesaplarını inceleyebilirsiniz. Portfolyoma, her geçen gün yeni firmaları katmak, bu firmaların başarılarına ortak olmak en büyük gayem.

Sizde Ticimax ve İdeasoft altyapılarını kullanıyor veya kullanma düşüncesinde iseniz her konuda danışmanlık vermekten mutluluk duyarım. Ayrıca e-ticaret sitesi dışında web sitesi ihtiyaçlarınız, siteniz ve sosyal medya hesaplarınızın yönetimi, danışmanlığı konusunda da hizmet verdiğimi unutmayın.

Siteniz için trafik arttırıcı çözümler, misafir ve müşterileriniz için harika deneyimler sunan çalışmalarımla sizlerleyim.