EĞİTİM

Henüz kısıtlı sayılarda lisans ve ön lisans okullarında yer alan dijital eğitimler, günümüzde ise en büyük ihtiyaç. Şimdilik bu eğitim ihtiyacı ben gibi alanında tecrübeli ve deneyimli kişiler tarafından bireysel olarak sağlanıyor. Başka bir şekilde çeşitli web site içerikleri ve YouTube üzerinden yine benzer eğitimlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

online-egitim

Eğitim Farkı Nedir?

Öncelikle eğitimlerimi tecrübe ve deneyimlerime istinaden size sunuyorum. Ticimax ve İdeasoft gibi e-ticaret panellerini aktif şekilde yönetmiş bulunmaktayım. Birçok markaya ve işletmeye e-ticaret yönetimi ve danışmanlık konularında hizmet sağladım. Google reklam ve sosyal medya reklamları konusunda yine aynı şekilde hizmetlerim aktif devam ediyor. Ayrıca e-ticaret ve dijital pazarlamaya dair eğitimleri profesyonel kurumlardan aldım. En önemlisi olarak eğitimlerim kişiye özel ve birebir uygulanmaktadır. Herkesin anlama kapasitesi ve deneyimlemek istedikleri konular farklı olabilir. Temel eğitim konuları yanında sizin istekleriniz ve zamanlamanız doğrultusunda eğitimlere yön veriyorum.

Hangi Eğitimler Sunuluyor?

Dijital ve e-ticarete dair tüm eğitimleri sizlere sunmaya çalışıyorum. Temel odak eğitim noktam her zaman e-ticaret. Ancak e-ticaret eğitiminin hiç bir kişiye yeterli gelmeyeceğini biliyorum. Çünkü e-ticaret, dijital pazarlama ve sosyal medya ile kesinlikle desteklenmesi lazım. Yoksa dijital dünyada siteniz kocaman bir boşlukta yok olur gider. Bu nedenle farklı alanlarda, ama sizin bilmenize ve öğrenmenize ihtiyaç konuları da yine eğitimler içerisinde yer verdim. Mümkün olan en donanımlı şekilde eğitim içeriklerimi hazırladım.

Online E-Ticaret Eğitimi

E-Ticaret Eğitimi

Asıl uzmanlık alanım e-ticaret ile harika bir eğitim programını sizlere sunuyorum. Profesyonelce hazırlanmış eğitim paneli içerisinde yer alan eğitim videoları ile %100 e-ticaret öğrenme garantisi. Kişiye özel ve bireysel birebir eğitimler ile bu süreci taçlandırıyoruz. Aynı zamanda sürekli iletişimde kalarak ve ömür boyu eğitimleri ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. Teknik destek ve diğer konularda yine sınırsız etkileşim önceliğimiz.

Web Site Eğitimi

Harika bir web sitesi kurma eğitimi. Günümüzde herkesin bir web sitesi olmalı sloganı ile yola çıkarak bir web tasarımcısı olun. Üstelik eğitimde hiç bir şekilde kodlama bilmenize ve öğrenmenize gerek yok. Hayal gücünüze bağlı, ve ücretsiz araçlar ile kolay öğrenebileceğiniz web sitesi eğimini kesinlikle öğrenmelisiniz.

Dijital Pazarlama Eğitimi

Özellikle e-ticaret ve dijital yolla para kazanan işletmeler için dijital pazarlama olmazsa olmaz. En çok üzerine duracağımız Google reklam ve sosyal medya reklam ile sunmuş olduğum eğitim programının detaylarını inceleyebilirsiniz.

Google Araçları Eğitimi

Dijital demek Google demek. Google araçları ile hem dijital pazarlamayı, hemde e-ticaret için ihtiyacınız olan tüm süreçleri yönetebilirsiniz. 5 farklı Google aracının yer aldığı eğitimle hem reklam, hem SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarınızı güçlendirin.

Sosyal Medya Eğitimi

Sosyal Medya Eğitimi

İnsanlarla etkileşim kurmanın en iyi yolu sosyal medya kanalları. Şu an için Facebook ve Instagram en etkili sosyal medya araçları. Peki bu araçların kişisel paylaşım dışında harika birer pazarlama aracı olarak kullanıldığını biliyor musunuz? Sosyal Medya Eğitimi ile sosyal medya araçlarını ve reklam yönetimini en iyi şekilde öğrenin.

Ticimax Eğitimi?

Ticimax, e-ticaret yapan veya yapacak olanların yakından tanıdığı bir marka. Hazır e-ticaret paketleri sunan firma ile e-ticaret yapmak artık çok kolay. Peki kolay olan bir şeyin neden eğitimi var? Rakipler! E-ticaretteki rakiplerinizin önüne geçmek ve daha fazla satış yapmak için Ticimax panelini ve araçlarını en etkin nasıl kullanabilirsiniz? Harika bir tasarıma nasıl sahip olabilirsiniz? Ticimax ve SEO uyumlu bir site nasıl sağlayabilirsiniz?

İdeasoft Eğitimi

İdeasoft, e-ticaret yapan veya yapacak olanların yakından tanıdığı bir diğer marka. Hazır e-ticaret paketleri sunan firma ile e-ticaret yapmak artık çok kolay. Peki kolay olan bir şeyin neden eğitimi var? Rakipler! E-ticaretteki rakiplerinizin önüne geçmek ve daha fazla satış yapmak için İdeasoft panelini ve araçlarını en etkin nasıl kullanabilirsiniz? Harika bir tasarıma nasıl sahip olabilirsiniz? İdeasoft SEO uyumlu bir site nasıl sağlayabilirsiniz?