İhtiyacınız Olan Tüm Hizmetler Tek Bir Yerde

Dijital Pazarlama Hizmeti

Hizmetlerimiz

e-ticaret.png

E-Ticaret Sitesi

İnternetten satış yapmak isteyen herkes için e-ticaret sitesi kurulumu ve danışmanlığı. Sitenizin her şeyi ile ilgilenerek satışa hazır hale getirip teslim ediyoruz. Aynı zamanda sınırsız destek sağlıyoruz. 

web sitesi.png

Web Sitesi

Kurumsal ya da kişisel kimliğinizi oluşturmak için hayal gücünüzü dijitale dönüştürüyoruz. Harika bir web sitesine sahip olmanız için tasarımı ile göz dolduran, içerikleri ile dikkat çeken tüm detaylar.

sosyal-medya.png

Sosyal Medya

Sosyal medya yönetimi ve reklamları ile kitlelere kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Dikkat çeken içeriklerinizi doğru hedef kitle ile buluşturuyoruz. Takipçilerinizi artık birer potansiyel müşteriye çeviriyoruz.

google-reklam

Google Reklam

Dünyanın ve Türkiye'nin en çok kullanılan arama motoru Google'da sizleri rakiplerinizin bir adım önüne taşıyoruz. Arama sorgularında hemen çıkmak, işletmenize daha fazla ziyaret çekmek için en etkili reklam içeriklerini hazırlıyoruz.

google-harita.png

Google ve Yandex Harita

Yerel bir işletmeniz mi var? Mağazanıza yada işletmenize daha fazla müşteri gelmesi için haritalarda konumunuzu işaretliyor, bu konumu diğer rakiplerinizden daha önde sunuyoruz. Daha çok ziyaretçi almanız için her detayına önem veriyoruz.

seo

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile, sitenizin Google aramalarında daha çok listelenmesini ve en üst sıralarda yer almasını sağlamak için en kapsamlı SEO çalışmasını yapıyoruz. Siteniz için harika içerikler ve deneyim sunuyoruz.

stamp.png

Markayız

Oğuz Sarıkaya bir markadır. Marka olmak bize, marka ile çalışmak işletmenize değer katar. Güven bizim için en önemli değer.

receipt.png

Faturalandırma

Almış olduğunuz tüm hizmetler, adınıza yada işletmenize yasal olarak faturalandırılır. Faturalarımızın tamamı e-arşiv faturadır.

credit-card (1).png

Ödeme Kolaylığı

Ödemelerinizi kredi kartı ile peşin fiyatına 3 taksit, toplamda 12 takside kadar yapabilirsiniz. Havale/Eft seçeneği mevcut.

In no time-pana.png

Profesyonel E-Ticaret Sitesiyle Satışlarınızı Arttırın

Ticimax veya İdeasoft altyapılarıyla hazırlayacağımız profesyonel bir site sahibi olun. Türkiye'de her geçen gün artan e-ticaret pazarında sizde yer alın. Online olarak 7/24 sanal mağazanızla ürünlerinizi satın.

Kurumsal Kimliğinize Yakışır Web Sitesi

Kişisel marka ve işletmenizin ön planda olacağı harika bir web sitesi kuralım. Ziyaretçilerinize harika bir deneyim kazandıracak web sitenizle dijitalde varlığınızı belirtin. Web sitelerimiz kullanımı kolay harika tasarımları barındırmakta.

web-site-tasarimi.png
seo.png

Harika bir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) 

Eğer dijital dünyada var olmak istiyorsanız, sitenizin dijital dünya ile optimize olması şart. İnsanların sizinle ilgili konularda yaptıkları aramalarda onlara daha yakın olun.

Google Reklamlarıyla
İnsanlara Kendinizi Tanıtın

Reklam, sizi tanımayanlar için en etkili tanıtım aracı. Google reklamları ile potansiyel müşterilerinize kendinizi tanıtın. Yaş, cinsiyet, şehir ve ilgi alanları gibi kriterlerle doğru hedef kitleye odaklanın.

google reklam
google-harita.png

Google Haritalarda İşletmenize Yer Açın

Gerçek bir mağaza veya işletmeniz var ise müşterilerinizin ziyaretlerini kolaylaştırın. Mağazanızı ziyaret etmek isteyen müşteriler size en kısa yoldan ulaşsın. Telefon araması ve yol tarifi alarak yeni müşterilerinize Merhaba! deyin.