E-Ticaret Hizmetleri

İster arayarak, ister mail yazarak, ister whatsapptan, isterseniz sosyal medya hesaplarından. Günün 24 saati bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oğuz Sarıkaya İletişim

Bizimle İletişime Geçin

ticimax
ideasoft2.png
tsoft

İletişim Bilgilerinizi Bırakın,
Biz Sizi Arayalım

Bizimle çalışmak isterseniz, veya bilgi almak, soru sormak fark etmeksizin iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda sizi en uygun zamanda arayabiliriz. Daha detaylı bilgi almak, işletmenizi yada markanızı tanımak adına sizinle güzel bir sohbet yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Oğuz Sarıkaya İletişim
İşletmenizi Büyütün

Planlarınızı Değerlendirelim

Başarıya ulaşmak için çıktığımız yolda elbette önceliğimiz sizin hayalleriniz ve planlarınız. Bizlerde her gün yeni şeyler öğreniyoruz. Gözümüz her zaman yükseklerde, hedeflerimiz her zaman yukarıda. Sizler sayesinde büyük hedeflerin içerisinde olabilmek uzaya çıkmak kadar ufuk açıcı.

Hedeflerinizi ve Hedef Kitlenizi Belirleyelim

E-Ticarette hedefler her zaman büyüktür. Bakalım siz ne kadar büyük hedefler peşindesiniz. Hedeflediğimiz ideallere ulaşmak için doğru müşteriye doğru hedef kitleye dokunmak çok önemli. Hedefimiz her zaman doğru müşteriler.

Hedef Kitle Belirleme
E-Ticaret Fikri

Fikirlerinizi Değerlendirelim

Fikirler özeldir. Fikirler hedeflerin ilk basamağıdır. E-ticaret bir fikirle başladı, fikirler ile devam ediyor. Bu konuda güçlerimizi birleştirelim.

Araştırmayı Biraz Abartıyoruz

Hedefleriniz ve fikirlerinizi değerlendirip pazarı bu konuda epey bir araştırıyoruz. Sektördeki rakipleriniz, rakip firmalar ve ürünleri, rakip siteleri tek tek inceliyoruz. Fiyat analizleri yapıyoruz. Sizin için en iyisi değil, en muhteşemi olması için gece gündüz araştırıyoruz. Artık rakipler düşünsün.

E-Ticaret Araştırması
E-Ticaret Site Tasarımı

E-Ticaret Sitenizi Tasarlayalım

Artık araştırmalarımızı yaptık, fikirlerimizi oluşturduk. Şimdi sizin için en iyi ve profesyonel sitenizi tasarlama zamanı. Etkili görseller, renk uyumu, harika temalar, ürün/kategori sayfa tasarımları. Mail ve diğer şablonlar. Kısacası bir sitede olması gereken ve daha fazlası için artık sitenizi hazırlamaya başlıyoruz.

Görüşleriniz Önemli

Sitenizin tasarım aşamasında ve diğer tüm aşamalarda sizlerle her zaman iletişim halindeyiz. Sitenizde dilediğiniz gibi kontroller yapabilirsiniz. Bize tüm iletişim kanallarından sizin için önemli olan konuları iletebilirsiniz. Maalesef bazı şeyleri sınırlı yapıyoruz, ama emin olun sizin için en iyisini yapıyoruz.

E-Ticaret Danışmanı
Dijital Pazarlama Uzmanı

Detaylar Arka Planda

E-ticaret sitesi müşteriler için basit bir ürün sergileme sayfası olarak gözükebilir. Arka planda kimsenin bilmesinin gerektirmeyen çalışmalar vardır. Sitenizin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) gibi kritik konuları, Google araçları (Search Console, Google Analytics, Merchant Center v.b.) ile bağlantılarını ve doğrulamalarını sağlıyoruz. Ayrıca Yandex, Bing, Pinterest, Facebook Pixel gibi diğer tüm uygulamaları bizzat yapıyoruz. Siz bilmeseniz de biz işimizi detaylı yapıyoruz.

Müşterileri Memnun Etmek

E-Ticarette kullanıcı deneyimi konusu asla göz ardı edilemez. Müşterilerinizi sitede ne kadar tutabilirsek, siteniz o kadar kalitelidir. Sepete eklenen her ürün bir hedef, siparişi tamamlanan her ürün başarıdır. Bu nedenle müşterinin ilgisini çekecek kampanya ve görselleri hazırlıyoruz. Onlara kolay bir alışveriş deneyimi sunuyor, aynı zamanda sitenizden keyif almasını sağlıyoruz.

E-Ticaret Kampanya Kurgusu
Sanal Pos Entegrasyonu

Sanal Pos Entegrasyonu

Eğer bir online alışveriş siteniz var ise ödeme alabilmek için sanal pos sahibi olmanız gerekli. Neyse ki artık her şey bir tıkla çözülebiliyor. İyzico ve Paytr sanal pos hizmetleri ile tüm bankaların kredi kartları ile müşterileriniz artık sitenizden güvenli alışveriş yapabilir. Ertesi gün ödeme kolaylığı ile sizi, taksit seçenekleri ile müşterilerinizi memnun edecek kolay ve güvenilir ödeme yöntemleri.

Kargo Entegrasyonu

Siteniz neredeyse hazır. Satmış olduğunuz ürünleri müşterilerinize ulaştırmak işin artık son kısmı. Unutmayın, bir e-ticaret sitesinin başarı puanı ucuz, hızlı ve güvenilir teslimat ile belirlenir. Bu nedenle bir kargo firması (Yurtiçi, Mng, Aras, UPS, PTT v.b.) ile anlaşmalısınız. Kargoların desi fiyatları, güvenli ve hızlı taşımacılığı her zaman ilk önceliğiniz olsun.

Kargo Entegrasyonu
Online Mağaza Nasıl Açılır?

Online Mağazanız AÇILDI!

İşte bu kadar! Artık 7/24 açık online mağazanız kusursuz bir şekilde her şeyi ile hazır. Müşterileriniz sorunsuz bir şekilde sitenizi dilediği gibi ziyaret edebilir, alışveriş yapabilir. Bu süreçten sonrası siteniz için yeni geliştirmeler uygulamak, analizlerle alınan sonuçların zaman kaybetmeden değerlendirilmesi olacaktır. 

Mutlu Müşteriler :)

Siteniz ilk zamanlar tanınmama sebebi ile düşük satışlara açıktır. Etkili bir dijital pazarlama, sosyal medyanın etkin kullanılması, Google reklamları ve düzenlenmiş SEO ile sitenize yeni müşteriler kesinlikle uğrayacaktır. Bu nedenle her zaman yeni sitelerde müşterilerinizi mutlu karşılamak ve uğurlamak için çalışırız.

Başarılı E-Ticaret

Artık E-Ticaret Başarısına Bir Yenisini Daha Ekledik

E-Ticaret Kazanç Sağlamak